OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.09.2019r.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.09.2019r.

1) Jeszcze dzisiaj Zapraszamy na Wieczór uwielbienia – Adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się o godz. 18.50 (po wieczornej Mszy Świętej).

2) W poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Ojca Pio.

3) Za tydzień w niedzielę o godz. 18.00 Msza Święta zbiorowa za zmarłych w miesiącu wrześniu. Intencje można składać w kancelarii lub zakrystii.

4) Dzieci, które w roku 2020 chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej Parafii natomiast uczą się w innych szkołach niż SP 25, prosimy o zgłaszanie w kancelarii lub zakrystii.

5) Spotkanie i katecheza dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się w naszym kościele za tydzień 29 września 2019r. w niedzielę, bezpośrednio po Mszy Świętej o godz. 10.00. Na tym spotkaniu zostaną przekazane wszystkie informacje dotyczące przygotowań do I Komunii Świętej.

6) Młodzież zamieszkałą na terenie naszej Parafii, która chce przygotowywać się do Sakramentu Bierzmowania, uczącą się w 8 klasie szkoły podstawowej, prosimy o zgłoszenie w kancelarii lub zakrystii do 29 września. Młodzież uczącą się w 8 klasie SP nr 25 zgłasza się na lekcjach religii!!! Za tydzień – 29 września o godz. 15.15 Msza dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania a po Mszy spotkanie dla rodziców tej młodzieży.

7) Próba chórku dziecięcego w soboty o godz. 10.00. Zapraszamy dzieci już śpiewające w chórku oraz nowych kandydatów.

8) Zbiórki ministranckie w soboty o godz. 10.30. Zapraszamy ministrantów i wszystkich, którzy chcieliby zostać ministrantami.

9) Do nabycia jest nowy nr „Gościa Niedzielnego” oraz po wakacyjnej przerwie można nabyć Biuletyn Parafialny.

10) Dziękujemy parafianom dbającym o czystość i wygląd naszego kościoła. Prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła w poniedziałek o godz. 18.00.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.