OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.09.2019r.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.09.2019r.

1) Dzisiaj o godz. 10.00 zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę Św. z okazji rozpoczętego roku szkolnego. Podczas Mszy poświęcenie przyborów szkolnych oraz błogosławieństwo dzieci.

2) Dzisiaj o godz. 16.00 zapraszamy chórek, ministrantów oraz wszystkie dzieci i całe rodziny na spotkanie rodzinne przy grillu w parku w miejscu przeznaczonym na takie spotkania przy ulicy Barcza pomiędzy Nagórkami a Pieczewem. Osoby, które mogłyby przygotować coś na wspólny stół prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

3) Dzieci, które w roku 2020 chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej Parafii, natomiast uczą się w innych szkołach niż SP 25, prosimy o zgłaszanie w kancelarii lub zakrystii.

4) Spotkanie i katecheza dla Rodziców lub opiekunów dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się w naszym kościele 29 września 2019r. w niedzielę, bezpośrednio po Mszy Świętej o godz. 10.00. Na tym spotkaniu zostaną przekazane wszystkie informacje dotyczące przygotowań do I Komunii Świętej.

5) Młodzież zamieszkałą na terenie naszej Parafii, która chce przygotowywać się do Sakramentu Bierzmowania, uczącą się w 8 klasie szkoły podstawowej, prosimy o zgłoszenie w kancelarii lub zakrystii do 29 września (termin ostateczny). Młodzież uczącą się w 8 klasie SP nr 25 zgłasza się na lekcjach religii!!! 29 września o godz. 15.15 Msza dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania a po Mszy spotkanie dla rodziców tej młodzieży.

6) Próba chórku dziecięcego w soboty o godz. 10.00. Zapraszamy dzieci już śpiewające w chórku oraz nowych kandydatów.

7) Zbiórki ministranckie w soboty o godz. 10.30. Zapraszamy ministrantów i wszystkich, którzy chcieli by zostać ministrantami.

8) Zapraszamy na Wieczór uwielbienia – Adorację Najświętszego Sakramentu, która odbędzie się w niedzielę 22 września o godz. 18.50 (po wieczornej Mszy Świętej). Osoby, które chciałyby śpiewać i grać podczas adoracji zapraszamy na krótką próbę w piątek o godz. 18.00 w domu parafialnym.

9) Do nabycia jest nowy nr „Gościa Niedzielnego” oraz po wakacyjnej przerwie można nabyć Biuletyn Parafialny.

10) Dziękujemy parafianom dbającym o czystość i wygląd naszego kościoła. Prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła w poniedziałek o godz. 18.00.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.