INTENCJE MSZALNE UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 09.06.2019r.

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO – 09.06.2019r.

7.00 + Marianna w 18 rocz. śm., Aleksander w 35 rocz. śm. Ażgin
7.00 + Stanisław Dybiński – 21 greg.
8.30 + + Felicja, + dziadków: Weronika i Franciszek Walukiewicz
8.30 + Mieczysław Karczewski – 26 greg.
10.00 + Helena Dąbrowska w 24 rocz. śm.
12.00 Za Parafian                       / CHRZEST
15.15 + Anna Czaderska w 1 rocz. śm.
17.30 NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
18.00 + Franciszek Ewertowski
PONIEDZIAŁEK – 10.06.2019r.
7.00 + Roman, Wanda i Henryk w kolejną rocz. śm.
7.00 + Józef Garela
15.15 + Mieczysław Karczewski – 27 greg.
17.00 NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
17.30 + Stanisław Dybiński – 22 greg.
17.30 O Boże bł., zdrowie dla Ilony w dzień urodzin i o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Gabrieli
WTOREK – 11.06.2019r.
7.00 + Anna Koszewska w 3 rocz. śm.
7.00   + Stanisław Dybiński – 23 greg.
15.15 + Zofia Jelska w 8 rocz. śm.
17.00 NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
17.30 + Mieczysław Karczewski – 28 greg.
17.30 Dziękczynna za otrzymane łaski i światło Ducha Św. dla Magdy
ŚRODA – 12.06.2019r.
7.00 + Stanisław Dybiński – 24 greg.
7.00 + Mieczysław Karczewski – 29 greg.
15.15 + Antoni, Stefania, Aniela Szydlik, Leokadia, Stanisław Lech
17.00 NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
17.30 O Boże bł. dla Jerzego i Wiolettę Obrębskich w 15 rocz. ślubu
17.30 + Irena Cybowicz w 9 rocz. śm.
CZWARTEK – 13.06.2019r.
7.00 + Mieczysław Karczewski – 30 greg.
7.00 + Stanisław Dybiński – 25 greg.
15.15 O nawrócenie ateistów i grzeszników
15.15 + Zofia, Antoni, Czesław Urniaż
17.00 NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
17.30 + Zuzanna Jaroszewska
 PIĄTEK – 14.06.2019r.
7.00 + Monika Zybert w 30 dzień po pogrzebie
7.00 + Stanisław Dybiński – 26 greg.
7.00 + z rodziny Kmiołków
14.45 NABOŻEŃSTWO DO MILOSIERDZIA BOŻEGO
15.15 Dziękczynno-błagalna w intencji Anny-Marii z prośbą o dalszą opiekę
17.00 NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
17.30 + Józefa Kazimierska, Anna, Antoni Bąk
SOBOTA – 15.06.2019r.
7.00 + Stanisław Dybiński – 27 greg.
7.00 + Stanisław, Sabina Sonnak i + z rodziny
15.15 + Józef Czarnecki
15.15 + Genowefa Burcewicz w 2 rocz. śm.
17.00 NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
17.30 Zygmunt Andrasz
17.30 + Henryk Romańczuk w 10 rocz. śm., Aniela Gibas w 8 rocz. śm., Antoni, Czesław

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.