OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26.05.2019r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26.05.2019r.

 

1) Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym kościele sprawowane będą przez cały miesiąc czerwiec:

– w dni powszednie o godz. 17.00

– w niedzielę o godz. 17.30

2) Dzisiaj o godz. 18.00 Msza Święta zbiorowa za zmarłych. Intencje można składać w zakrystii.

3) Jutro o godz. 17.30 Msza Św. za Apostolstwo Dobrej Śmierci.

4) W sobotę o godz. 15.15 Msza Św. za Wspólnotę Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.

5) 1 czerwca po raz kolejny w Lednicy odbędzie się spotkanie młodzieży pod hasłem „Wiesz, że Cię kocham”. W programie między innymi: Msza Św., adoracja, koncerty, spotkania. Z naszej parafii również wyruszy autokar na to spotkanie. Wyjazd nastąpi 1 czerwca o godz. 4.30 rano. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapisów w zakrystii. Koszt wyjazdu – 60 zł, młodzież która brała udział w Misterium jedzie bezpłatnie.

6) Są jeszcze wolne miejsca na kolonie letnie dla dzieci organizowane przez naszą parafię w dniach 23-29 czerwca w Białce Tatrzańskiej. Informacje szczegółowe w zakrystii.

7) Nasza parafia od kilku lat organizowała świąteczną pomoc Polakom mieszkającym w Starych Trokach na Litwie. W ramach wdzięczności grupa 35 osób przyjedzie do Olsztyna do naszej parafii w dniach 14-16 czerwca, by zaśpiewać koncert wdzięczności. Polacy Ci będą uczestniczyli we Mszy Świętej w niedzielę 16 czerwca o godz. 10.00, a po Mszy Św. dadzą koncert pieśni polskich na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

8) Zapraszamy do udziału w Pieszych Pielgrzymkach do Ostrej Bramy w dniach 6-16 lipca oraz na Jasną Górę w dniach 30 lipca – 12 sierpnia. Szczegółowe informacje w zakrystii kościoła.

9) Informujemy, że Pierwsza Komunia Święta w naszej Parafii w roku 2020 odbędzie się 9 maja.

10) Do nabycia jest nowy nr Gościa Niedzielnego oraz Biuletyn Parafialny.

11) Zapraszamy do pomocy przy sprzątaniu kościoła w poniedziałek o godz. 18.00

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.