OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 19.05.2019r.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 19.05.2019r.

 

1) Nabożeństwa majowe w naszym kościele sprawowane są:

– w dni powszednie o godz. 17.00

– w niedzielę o godz. 17.30

2) 1 czerwca po raz kolejny w Lednicy odbędzie się spotkanie młodzieży w którym uczestniczy kilkadziesiąt tysięcy osób. W programie spotkania między innymi: Msza Św., adoracja, koncerty, spotkania. Z naszej parafii również wyruszy autokar na to spotkanie. Wyjazd nastąpi 1 czerwca o godz. 4.30 rano. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapisów w zakrystii. Koszt wyjazdu – 60 zł, młodzież która brała udział w Misterium jedzie bezpłatnie.

3) Dzieci z naszej parafii wraz z Siostrami Terezjankami pójdą z Orędziem Wielkanocnym, 25 i 26 maja od godz. 14.00 do wszystkich, którzy pragną spotkać się  z żywym Chrystusem.  Przy tej okazji  będzie też możliwość złożenia ofiary ma misje. Prosimy o  zgłaszanie się  do zakrystii  lub kancelarii parafialnej Rodzin, które pragną wspólnie, przeżywać radość ze zmartwychwstania Pana Jezusa.

4) Są wolne miejsca na kolonie letnie dla dzieci organizowane przez naszą parafię w dniach 23-29 czerwca w Białce Tatrzańskiej. Informacje szczegółowe w zakrystii.

5) Do nabycia jest nowy nr Gościa Niedzielnego oraz Biuletyn Parafialny.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.