INTENCJE MSZALNE IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 12.05.2019r.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 12.05.2019r.

7.00 + Stanisława i Leon Wanago, ks. Marian Żuk
8.30 + Czesław, Stanisława Bońkowscy
10.00 I Komunia Święta
12.00 Za Parafian            / CHRZEST
12.00 Dziękczynna w intencji Haliny i Ryszarda Markowskich w 50 rocz. ślubu z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski na kolejne lata wspólnego życia
15.15 + Władysław Kurant
17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
18.00 + Barbara Tucholska w 4 rocz. śm.
PONIEDZIAŁEK NMP z FATIMY – 13.05.2019r.
7.00 + Teresa, Antoni, Stanisława, Stanisław, Franciszek
7.00 + Wacława Jaczewska w 30 dzień po pogrzebie
15.15 Za dusze czyśćcowe
17.00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
17.30 + Henryk Śniadach w 2 rocz. śm.
17.30 + Romana i Henryk Rams
WTOREK – św. Macieja Apostoła – 14.05.2019r.
7.00 O Boże bł. i zdrowie dla Reginy w 92 rocz. urodzin, O bożą opiekę dla Bożeny
7.00   + Gertruda Rostek w 30 dzień po pogrzebie
7.00 + Halina Brzostek w 30 dzień po pogrzebie
15.15 + Tadeusz Rząp w 2 rocz. śm., Kuta Stanisława, Stanisław, Mirosław
17.00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
17.30 + Jolanta w 2 rocz. śm. i Adam w 22 rocz. śm.
17.30 O Boże bł. i potrzebne łaski dla Siostry Teresy Kalskiej (od rodziców dzieci komunijnych)
ŚRODA – 15.05.2019r.
7.00 W dniu imienin Zofii Wysokińskiej o Boze bł. i zdrowie
7.00 + Genowefa Młynarska w 10 rocz. śm.
7.00 Walerian Waszczak w 2 rocz. śm.
15.15 + Mieczysław Karczewski – 1 greg.
15.15 Zofia i Stanisław Gałeccy
17.00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
17.30 + Stanisław Tabaka, Zofia Szczygieł
CZWARTEK – Andrzeja Boboli – 16.05.2019r.
7.00 + Mieczysław Karczewski – 2 greg.
7.00
15.15 + Józefa, Antoni, Kazimierz
15.45 SPOWIEDŹ DZIECI I RODZICÓW PRZED I KOMUNIĄ ŚW.
17.00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
17.30 + Stanisław, Zuzanna Gutkowscy
17.30 O powołania zakonne i kapłańskie o wytrwałość dla powołanych
PIĄTEK – 17.05.2019r.
7.00 + Mieczysław Karczewski – 3 greg.
7.00 + Maciek Orzechowski w 25 rocz. śm.
14.45 NABOŻEŃSTWO DO MILOSIERDZIA BOŻEGO
15.15 + Sykstus Turkiewicz w 25 rocz. śm., Helena, Alicja, Kazimierz, Ryszard z rodziny Turkiewicz
17.00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
17.30 + Jan Płonowski
17.30 + Maria i Feliks Rączka
SOBOTA – 18.05.2019r.
7.00 + Maria, Piotr i Józef Szota
7.00 + Mieczysław Karczewski – 4 greg.
15.15 + Ludwik w 25 rocz. śm. i Aleksandra Fala i zmarli z rodziny
15.15 + Czesław Szymański w 26 rocz. śm., Kazimiera Szymańska
17.00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE
17.30 + Leokadia Krahel w 14 rocz. śm. z rodziny Szatkowskich, Karwickich, Giełażynów

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.