INTENCJE MSZALNE III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 24.03.2019r.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 24.03.2019r.

REKOLEKCJE

7.00 + Kazimierz Głażewski
8.30 + Tadeusz, Regina Żuchowscy, Janina Dzięgielewska, Henryk Paprocki, Kazimiera Jurkiewicz, + z rodzin Uzarskich, Żuchowskich, Dzięgielewskich, Paprockich
10.00 + Bożena Kiercher w 28 rocz. śm., Mieczysław Kiercher w 14 rocz. śm.
12.00 Za Parafian
12.00 + Maria Bożena Strajnowska w 10 rocz. śm., Kazimiera i Konstanty Bartnowscy
15.15 + Stanisław i Marianna Zapert
15.15 + Kazimiera Dybińska – 18 greg.
17.30 GORZKIE ŻALE
18.00 + Kazimierz Barański, Krystyna, Władysława Kulas
PONIEDZIAŁEK – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – 25.03.2019r.REKOLEKCJE
7.00 + Irena, Henryk Wasilewscy, Józef, Zofia Pawelczyk
8.15 SP 25 – kl. IV-VII
10.00 + Stanisława i Czesław Barcikowscy w kolejną rocz. śm.
11.30 SP 25 – kl. I-III               + Kazimiera Dybińska – 19 greg.
15.15 O Boże bł. i potrzebne łaski dla Antoniny Bąkowskiej w 7 rocz. Chrztu świętego
17.30 Apostolstwo Dobrej Śmierci
19.00 + Józef Doliwa w 30 rocz. śm., + rodziców z obydwu stron
WTOREK – 26.03.2019r.REKOLEKCJE
7.00 + Genowefa Gacka
8.15 SP 25 – kl. IV-VII         + Kazimiera Dybińska – 20 greg.
10.00 + Jacek Masłowski (od Teresy i Romana)
11.30 SP 25 – kl. I-III
15.15 + Kazimiera Hanus w 53 rocz. śm., + z rodziny i dusze czyśćcowe
17.30 + z rodziny Dąbrowskich, Antoni, Marta, Engelbert, Feliks Bankrowicz
19.00 + Stanisława i Franciszek Kowalczyk
ŚRODA – 27.03.2019r.REKOLEKCJE
7.00 + Anna Pisula w 13 rocz. śm.
8.15 SP 25 – kl. IV-VII
10.00 + Kazimiera Dybińska – 21 greg.
11.30 SP 25 – kl. I-III
15.15 + Henryk
17.00 NABOŻEŃSTWO do MB Nieustającej Pomocy
17.30 + Tadeusz Lenart
 CZWARTEK – 28.03.2019r.
7.00 + Roman Paczkowski
7.00 + Danuta Statkun w 4 rocz. śm., + Rodzice Stanisława, Benedykt
15.15 + Kazimiera Dybińska – 22 greg.
17.00 NABOŻEŃSTWO ZA KAPŁANÓW
17.30 + Balbina i Kazimierz Polańscy
PIĄTEK – 29.03.2019r.
7.00 + Kazimiera Dybińska – 23 greg.
7.00 + Anna i Władysław Koselscy, Janina Gregowicz, Janina Gibner
9.00 SPOWIEDŹ ŚWIĘTA W ZPE druga część
14.40 DROGA KRZYŻOWA + KORONKA DO BM
15.15 + Polikarp Matusiak w 6 rocz. śm.
16.45 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI
17.30 + Maria Wanda Ganiewicz w 10 rocz. śm.
18.00 DROGA KRZYŻOWA
SOBOTA – 30.03.2019r.
7.00 O Boże bł. i potrzebne łaski dla Liwi Krystyny Trzebuchowskiej z okazji 6 urodzin
7.00 + Kazimiera Dybińska – 24 greg.
7.00 + Jan Moch w 30 dzień po pogrzebie
15.15 + Lech Sułkowski w 6 rocz. śm., Roman, Janina Sułkowscy w 21 rocz. śm.
17.30 + Tadeusz Wasilewski w 4 rocz. śm.
17.30 + Tadeusz Jabłoński

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.