INTENCJE MSZALNE I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10.03.2019r.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10.03.2019r.

7.00 + Monika Iwańska w 10 rocz. śm.
7.00 Dziękczynno-błagalna o łaskę zdrowia dla Hanny Drożdżewskiej, Alicji Koziatek, Krystyny Maciuk oraz ich rodzin
8.30 + Stefania w 10 rocz. śm., Józef Grzymkowscy
8.30 + Kazimiera Dybińska – 4 greg.
10.00 Dziękczynna za łaskę zdrowia i przeżyte 70 lat z prośbą o dalsze Boże bł. dla Krystyny (od dzieci i wnuków)
12.00 Za Parafian
15.15 + Marianna, Bolesław, Zofia, Józef i + z Rodziny
17.30 GOŻKIE ŻALE
18.00 + Małgorzata Rycko w 5 rocz. śm., Anna, Edward Majeran
18.50 Adoracja
PONIEDZIAŁEK – 11.03.2019r.
7.00 + Jerzy Warchulski w 30 dzień po pogrzebie
7.00 + Marianna Żoknowska
7.00 + Kazimiera Dybińska – 5 greg.
15.15 + Bronisław w 27 rocz. śm., Bronisława, Tomasz
17.30 + Bronisław Wójcik
17.30 + Danuta Białobrzeska w 1 rocz. śm.
WTOREK – 12.03.2019r.
7.00 O Boże bł. w dniu imienin i urodzin dla Grzegorza i Jego rodziny
7.00 + Kazimiera Dybińska – 6 greg.
12.00 POGRZEB
15.15 O łaskę Bożego bł., zdrowie, opiekę Matki Bożej NP dla syna Grzegorza, Katarzyny, Joasi, O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dzieciątka (prosi Matka)
17.30 + Piotr Sadowski w 6 rocz. śm.
17.30 + Mirosław Rogiński
ŚRODA – 13.03.2019r.
7.00 Za dusze czyśćcowe
7.00 + Kazimiera Dybińska – 7 greg.
7.00 + Zdzisław Uściński w 30 dzień po pogrzebie
15.15 + Krystyna Szreder w 5 rocz. śm.
17.00 NABOŻEŃSTWO do MB Nieustającej Pomocy
17.30 + Wacław Wach i Jego rodzice
17.30 O Boże bł. i zdrowie dla Krystyny Wernier i Dąg w dniu urodzin
CZWARTEK – 14.03.2019r.
7.00 + Kazimiera Dybińska – 8 greg.
7.00 + Krystyna Gościło (za wstawiennictwem św. Pio)
7.00 + Szczepan Zdanowicz w 28 rocz. śm.
15.15 + Marianna, Jan Rudzińscy, Władysława, Stefan Chojnaccy
17.00 NABOŻEŃSTWO ZA KAPŁANÓW
17.30 + Tadeusz Jabłoński, Julia i Stefan Hnatyk, Cecylia i Bolesław Kisiel, Stanisława i Antoni Góreccy, Danuta i Stanisław Karnaś
PIĄTEK – 15.03.2019r.
7.00 + Stanisław Banul w 30 dzień po pogrzebie
7.00 + Kazimiera Dybińska – 9 greg.
14.40 DROGA KRZYŻOWA + KORONKA DO BM
15.15 + Władysław i Henryk Ejdys, Marianna, Franciszek, Agnieszka i Władysław Zadroga
16.45 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI
17.30 + Kazimiera i Aleksander Rogala
18.00 DROGA KRZYŻOWA
SOBOTA – 16.03.2019r.
7.00 + Kazimiera Dybińska – 10 greg.
7.00 + Kazimierz Małecki w 26 rocz. śm., + rodziców Małeckich i Sadowskich
15.15 + Stanisław Pieńkos, Władysław Zygmunt (nazwisko)
17.30 + Helena, Jan Bałdyga, Stefania Trzcińska
17.30 + Katarzyna Wieliczko w 21 rocz. śm.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.