INTENCJE MSZALNE VIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.03.2019r.

VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.03.2019r.
7.00 + Kazimierz Łazar w 25 rocz. śm.
8.30 + Jerzy Dąbrowski w 20 rocz. śm.
10.00 + Irena, Jan, Stanisław Łazar
12.00 Za Parafian
15.15 + Turkiewicz Helena w 12 rocz. śm., Sykstus, Kazimierz, Ryszard, Alicja Turkiewicz
18.00 + Kazimiera Pałejko
PONIEDZIAŁEK – św. Kazimierza królewicza – 04.03.2019r.
7.00 + Eugenia Jasińska w 18 rocz. śm.
7.00 + Helena Tryk w 30 dzień po pogrzebie
13.15 Pogrzeb
15.15 + Adela, Jan Pilucik, Stanisława, Bronisław Walenciak w kolejną rocz. śm.
17.30 W intencji Wspólnoty Krwi Chrystusa
17.30 O Boże bł. dla Kazimierza
18.00 EGZAMIN PRZED BIERZMOWANIEM
WTOREK – 05.03.2019r.
7.00 + Kazimierz i Marianna Pasiuk
7.00 + Władysław w 23 rocz. śm., Janina, Józef Stańczyk
7.00 + Kazimiera, Michał Dzierżak
15.15 + Henryk Ruszczyński w 17 rocz. śm.
17.30 + Romuald Odoj w 1 rocz. śm., Włodzimiera Ziemlińska-Odoj
17.30 O Boże bł. i światło Ducha Świętego podczas egzaminów dla Ewy
ŚRODA POPIELCOWA – 06.03.2019r.
7.00 + Karolina w 1 rocz. śm., Jan, Stanisław i + z rodziny
10.00 + Antoni w 19 rocz. śm., Halina w 25 rocz. śm. Jedras
15.15 + Franciszka Kurpiewska oraz + z rodziny
17.00 NABOŻEŃSTWO do MB Nieustającej Pomocy
17.30 + Marian Michalak w 19 rocz. śm.
19.00 + Jerzy Dycha w 1 rocz. śm.
CZWARTEK – św. męczennic Perpetuy i Felicyty – 07.03.2019r.
7.00 + Kazimiera Dybińska – 1 greg.
7.00 + Jan Moch w 7 dzień, + z rodziny Moch z Garwolina
11.00 REKOLEKCJE Gim. i Lic. – spowiedź
15.15 Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Św. dla Nikoli Bystrzyckiej z okazji 18 urodzin
17.00 NABOŻEŃSTWO ZA KAPŁANÓW
17.30 + Jan Wróbel, Józef, Apolonia i Stanisław
17.30 + Genowefa Szymańska w 15 rocz. śm., Edward i Krzysztof Szymańscy
PIĄTEK – 08.03.2019r.
7.00 + Marcjanna Garela w 13 rocz. śm., Józef, Edward Garela
7.00 + Kazimiera Dybińska – 2 greg.
11.00 REKOLEKCJE Gim. i Lic. – spowiedź
14.40 DROGA KRZYŻOWA + KORONKA DO BM
15.15 + Zofia, Piotr, Romana Ogrodnik
16.30 Spowiedź przed bierzmowaniem
16.45 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI
17.30 + Zofia Witkowska, Julia Wiśniewska, + z rodziny Witkowskich
17.30 + Marcin Kaczorek w 5 rocz. śm.
18.00 DROGA KRZYŻOWA
SOBOTA – 09.03.2019r.
7.00 + Sabina Gajdzis w 30 dzień po pogrzebie
11.00 BIERZMOWANIE
15.15 + Andrzej Drygalski w 21 rocz. śm.
15.15 + z rodziny Rautenberg: Marcin, Maria, Ernest, Piotr, Krystian, Marzena
17.30 + Irena Wyłuda w 5 rocz. śm.
17.30 + Kazimiera Dybińska – 3 greg.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.