OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.11.2018r.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.11.2018r.

1) Modlitwa za zmarłych w naszej parafii trwa w listopadzie w następującym porządku:

- w dni powszednie:

o godz. 17.30 Msza Święta Gregoriańska za zmarłych

o godz. 18.00 Różaniec z Wypominkami.

- w niedzielę:

o godz. 17.30 Różaniec z Wypominkami.

o godz. 18.00 Msza Święta Gregoriańska za zmarłych

2) Próba chórku dziecięcego w sobotę o godz. 9.15.

3) Zbiórki ministrantów w najbliższą sobotę o godz. 10.30.

4) W najbliższą sobotę 24 listopada od godz. 9.00 do 12.00 będą odbywały się w salce parafialnej spotkania w grupach dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

5) Informujemy, że w najbliższym tygodniu będzie trwało roznoszenie opłatków przez osoby posiadające pisemne upoważnienie księdza Proboszcza z pieczątką parafialną do mieszkań przy ulicy Murzynowskiego, Turowskiego, Paukszty i Puchalskiego. Z góry dziękujemy za życzliwe przyjęcie i składane przy tej okazji ofiary na naszą parafię.

6) Informujemy, że Wizyta Duszpasterska w naszej parafii rozpocznie się jak w ubiegłych latach po pierwszej niedzieli adwentu od ulicy Orłowicza.

7) Wzorem lat ubiegłych nasza parafia organizuje Świąteczną pomoc dzieciom na Litwie, uczącym się w Polskich Szkołach w Starych Trokach i Kiwiszkach. Zwracamy się z prośbą o dary dla dzieci. Zbieramy przede wszystkim słodycze dla dzieci! – paczki te zostaną przekazane 190 dzieciom, można również składać dary żywnościowe i środki chemiczne dla rodzin i szkoły.

8) Do nabycia jest nowy nr „Gościa Niedzielnego”. Dostępny jest Biuletyn parafialny.

9) Dziękujemy wszystkim osobom, które dbają o czystość naszej Świątyni.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.