OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.10.2018r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.10.2018r.

1) W naszej parafii zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:

– w dni powszednie o godz. 18.00.

– w niedzielę o godz. 17.30

– Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00. W niedzielę różaniec dla dzieci po Mszy Świętej o godz. 10.00.

2) 14 października o godz. 17.00 w Hali Urania odbędzie się kolejny koncert z okazji Dnia Papieskiego pod hasłem ” Wolność jest zadana”. Bilety na ten koncert, które są cegiełką na stypendia naukowe dla dzieci i młodzieży są do nabycia w zakrystii w cenie 10 zł. Więcej informacji na plakacie.

3) Za tydzień w niedzielę z okazji „Dnia Papieskiego” ofiary zbierane do puszek będą przeznaczone na stypendia naukowe dla uzdolnionej młodzieży, pochodzącej z uboższych rodzin.

4) W sobotę zapraszamy dzieci śpiewające w scholii parafialnej na próbę o godz. 9.15. Zapraszamy również dzieci, które chciałyby dołączyć do scholii.

5) W najbliższą sobotę nie będzie zbiórki dla ministrantów!

6) 26 października w piątek zapraszamy serdecznie na czas Adoracji i uwielbienia Jezusa Eucharystycznego. Chcemy ten wieczór spędzić jako wspólnota parafialna na modlitwie. Naszą wieczorną modlitwę rozpoczniemy o godz. 20.00 – konferencją „Eucharystia w życiu wspólnoty parafialnej”, następnie trwała będzie Adoracja do godz. 23.00 . O godz. 23.00 – Msza Św. Czas uwielbienia prowadzić będzie zespół muzyczny. Zapraszamy choćby na krótką chwilę modlitwy.

7) 28 października w niedzielę ks. Abp Józef Górzyński przeprowadzi w naszej parafii wizytację kanoniczną, która odbywa się co pięć lat w każdej parafii.

8) Ofiary zbierane dzisiaj do puszek są przeznaczone na dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas.

9) Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na funkcjonowanie naszej parafii. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

10) Do nabycia jest nowy nr „Gościa Niedzielnego” z filmem „Sprawa Chrystusa”. Dostępny jest Biuletyn parafialny z aktualnymi intencjami i ogłoszeniami.

11) Dziękujemy wszystkim osobom, które dbają o czystość naszej Świątyni.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.