OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.06.2018r.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.06.2018r.

1) Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa, odbywają się w naszej parafii pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą.

2) Dzisiaj zapraszamy na spotkanie Lednickie dla osób które uczestniczyły w spotkaniu młodych w Lednicy oraz wszystkich chętnych. Rozpoczęcie spotkania Mszą Św. o godz. 18.00 po niej część dalsza w salce parafialnej.

3) Zachęcamy do udziału w pielgrzymce parafialnej organizowanej w dniach 25-29 czerwca. W programie pielgrzymki między innymi: Jasna Góra, Wieliczka, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, spacer doliną Chochołowską, spacer nad Morskie Oko, Białka Tatrzańska, Oświęcim. Program pielgrzymki jest do pobrania w zakrystii. Koszt pielgrzymki 880 zł. Pozostało jeszcze kilka miejsc wolnych.

4) Z naszej Archidiecezji tak jak w ubiegłych latach organizowane są Piesze pielgrzymki:

– Do Wilna – Ostrej Bramy w dniach od 6 do 16 lipca.

– Na Jasną Górę w dniach od 30 czerwca do 12 sierpnia.

Zachęcamy do udziału i zapisywanie się na piesze pielgrzymki.

5) 30 czerwca w sobotę w Gietrzwałdzie odbędzie się Dzień Pokuty. Zapraszamy na to wydarzenie. Jeśli uzbiera się odpowiednia ilość chętnych to z naszej parafii wyruszy autokar na to spotkanie. Wyjazd o godz. 8.00. koszt 30 zł.

6) Za tydzień w niedzielę o godz. 18.00 Msza Święta zbiorowa za zmarłych w miesiącu czerwcu. Intencje można składać w zakrystii lub kancelarii.

7) Ofiary składane dzisiaj do puszek są przeznaczone na Archidiecezjalny Fundusz Zapomogowy.

8) Do nabycia jest nowy nr „Gościa Niedzielnego” oraz biuletyn parafialny w którym umieściliśmy program parafialnej pielgrzymki.

9) Dziękujemy wszystkim osobom, które dbają o czystość naszej Świątyni.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.