III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 04.03.2018r. |
7.00 |
Za wstawiennictwem Św. Józefa o dobre życie dla mężczyzn jako głowy rodziny |
|
8.30 |
+ Kazimiera i Aleksander Rogala |
|
10.00 |
+ Tadeusz Mazur, + z rodziny Mazurów i Jędrzejczyków |
|
12.00 |
Za Parafian |
|
15.15 |
+ Genowefa Błażewicz – 18 greg. |
|
15.15 |
+ Stanisława i Czesław Barcikowscy w kolejną rocz. śm. |
|
18.00 |
+ Michał Dzierżak e 9 rocz. śm. |
|
PONIEDZIAŁEK – 05.03.2018r. |
7.00 |
O szczęśliwy przebieg operacji dla Emilii Pławskiej oraz o błogosławieństwo i opiekę Bożą |
|
8.15 |
REKOLEKCJE SZKOLNE |
|
10.00 |
+ Kazimierz, Waleria, Ignacy |
|
15.15 |
+ Zofia Zielińska, Krystyna Magdziarz w 3 rocz. śm. |
|
17.30 |
+ Kazimiera i Władysław Zadernowscy |
|
17.30 |
W intencji Wspólnoty Krwi Chrystusa i jej opiekuna |
|
19.00 |
+ Genowefa Błażewicz – 19 greg. |
|
WTOREK – 06.03.2018r. |
7.00 |
+ Helena, Wacław |
|
8.15 |
REKOLEKCJE SZKOLNE |
|
10.00 |
+ Franciszka Kurpiewska, + z rodziny |
|
15.15 |
Dziękczynna za udaną operację z prośbą o dalsze łaski i zdrowie |
|
17.30 |
+ Marian Michalak w 18 rocz. śm. |
|
19.00 |
+ Genowefa Błażewicz – 20 greg. |
|
ŚRODA – 07.03.2018r. |
7.00 |
+ Anna Wronka w 30 dzień po pogrzebie |
|
7.00 |
O szczęśliwą operację i szybki powrót do zdrowia dla Igusi |
|
8.15 |
REKOLEKCJE SZKOLNE |
|
10.00 |
+ Genowefa Błażewicz – 21 greg. |
|
15.15 |
+ Walentyna w 3 rocz. śm. |
|
17.00 |
NABOŻEŃSTWO |
|
17.30 |
+ Jan Wróbel, Apolonia, Stanisław i Józef |
|
CZWARTEK – 08.03.2018r. |
7.00 |
+ Zofia, Piotr, Romana |
|
8.15 |
REKOLEKCJE SZKOLENE – SP 25 |
|
10.00 |
REKOLEKCJE SZKOLENE – ZPE |
|
11.30 |
REKOLEKCJE SZKOLENE – SP 25 |
|
15.15 |
+ Marcjanna Garela w 12 rocz. śm., Józef Edward Garela |
|
17.00 |
NABOŻEŃSTWO |
|
17.30 |
+ Genowefa Błażewicz – 22 greg. |
|
17.30 |
+ Zygmunt Czarnecki |
|
PIĄTEK – 09.03.2018r. |
7.00 |
+ Marianna Klep, Andrzej Zalewski |
|
8.15 |
REKOLEKCJE SZKOLENE – SP 25 |
|
11.30 |
REKOLEKCJE SZKOLENE – SP 25 |
|
14.40 |
DROGA KRZYŻOWA + KORONKA DO BM |
|
15.15 |
+ Irena Wyłuda w 4 rocz. śm. + z rodziny |
|
16.45 |
DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI |
|
17.30 |
+ Genowefa Błażewicz – 23 greg. |
|
17.30 |
+ Stanisław i Maria Dziadko |
|
18.00 |
DROGA KRZYŻOWA |
|
SOBOTA – 10.03.2018r. |
7.00 |
+ Stanisław w 20 rocz. śm. i Władysława w 10 rocz. śm. z rodziny Kobus |
|
15.15 |
+ Małgorzata Rycko w 4 rocz. śm., Anna, Edward Majeran |
|
17.30 |
+ Genowefa Błażewicz – 24 greg. |
|
17.30 |
+ Helena Bałdyga i Jan, Stefania Trzcińska |
|
Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.