OGŁOSZENIA XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.09.2017r.

1) Dzisiaj o godz. 18.00 Msza Święta zbiorowa za zmarłych w miesiącu wrześniu. Intencje można składać w zakrystii.

 2) Młodzież III klas gimnazjalnych zamieszkałą na terenie naszej parafii, która chciałaby przyjąć sakrament bierzmowania w naszej parafii prosimy o zgłaszanie się do kancelarii lub zakrystii w celu zapisania się. Termin zgłoszeń do końca września!!! Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się 1 października – godz. 18.00 Msza Święta a po Mszy spotkanie z kandydatami.

3) We wtorek o godz. 17.30 Msza Św. za Wspólnotę Apostolstwa Dobrej Śmierci.

4) W najbliższy wtorek zapraszamy wspólnotę „Odnowa Młodzi” oraz młodzież chcącą przyłączyć się do tej wspólnoty – na spotkanie formacyjne. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 17.30, a po nim część formacyjna.

5) Rodziców oraz opiekunów dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w naszej Parafii zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne. Odbędzie się ono 15 października o godz. 10.00 Msza Święta, a po niej spotkanie informacyjne.  Spotkanie to jest obowiązkowe prosimy zaplanować czas tak, by chociaż jedno z rodziców mogło w nim wziąć udział.

6) Dzieci śpiewające w scholii parafialnej oraz dzieci pragnące dołączyć do scholii zapraszamy na próbę w najbliższą sobotę o godz. 9.15.

7) Ministrantów oraz kandydatów zapraszamy na spotkanie formacyjne w sobotę o godz. 11.00.

8) W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w naszej parafii w dni powszednie po wieczornych Mszach Św. około godz. 18.00. W niedziele nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30. Dzieci na nabożeństwa różańcowe zapraszamy w każdą niedzielę bezpośrednio po Mszy Św. o godz. 10.00 oraz w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.

9) Dzisiejsze ofiary zbierane na tace przeznaczone są na potrzeby materialne naszego Warmińskiego Seminarium Duchownego w Olsztynie. Dziękujemy za wsparcie i złożone ofiary.

10) Ofiary zbierane do puszek za tydzień, przeznaczone będą na dzieła charytatywne prowadzone przez Archidiecezję Warmińską.

11) Do nabycia jest nowy nr „Gościa Niedzielnego” oraz Biuletyn Parafialny.

12) Dziękujemy wszystkim dbającym o czystość naszej świątyni.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.