Ogłoszenia – 02.04.17 – V NIEDZIELA Wielkiego Postu

1) Drogi Krzyżowe w naszej parafii w piątek

o godz. 14.40, 16.45 – dla dzieci i 18.00 – dla młodzieży.

2) Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj o godz. 17.30.

3) W poniedziałek o godz. 17.30 Msza Św. za Wspólnotę Krwi Chrystusa.

4) W najbliższy piątek kapłani i szafarze Komunii Świętej odwiedzą chorych z Komunią Świętą w ich domach.

5) Ofiary dzisiaj składane na tacę przeznaczone są na wykup kościołów poewangelickich. Za złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

6) Ofiary za tydzień składane na tacę są przeznaczone na funkcjonowanie naszej parafii.

7) Ofiary na kwiaty i dekorację do grobu Pańskiego można składać do skarbon znajdujących się pod chórem. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

8) Za tydzień Niedziela Palmowa – Niedziela Męki Pańskiej, rozpoczynająca obchody wielkiego Tygodnia. Tego dnia będziemy wspominać uroczysty wjazd Jezusa do Jerozolimy, gdzie dokonały się najważniejsze wydarzenia zbawcze. W Niedzielę Palmową poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej.

9) Za tydzień w Niedzielę Palmową o godz. 19.15 w naszym kościele zostanie wystawione Misterium Męki Pańskiej, opowiadające o ostatnich chwilach życia Jezusa. W tym roku myślą przewodnią Misterium, będzie Jezus Chrystus pozostający z nami w Eucharystii.  Spektakl przygotowała 70 osobowa grupa młodzieży. Zapraszamy do obejrzenia tego przedstawienia.

10) W przedsionku naszego Kościoła można nabywać palmy wielkanocne. Całkowity dochód uzyskany ze sprzedaży, przeznaczony jest na dofinansowanie wyjazdu młodzieży na ogólnopolskie spotkanie młodzieży w Lednicy
(3 czerwca). Młodzież, która chce wyjechać na to spotkanie prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.

11) Do nabycia jest nowy nr „Gościa Niedzielnego” oraz Biuletyn parafialny.
12) Dziękujemy wszystkim dbającym o czystość naszej świątyni.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.